حوادث

یخبندان در ۱۹ استان

آفتاب‌‌نیوز :

صادق ضیائیان درباره آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: روز آینده ابرناکی و بارش باران در نوار شمالی کشور در مناطقی نظیر سواحل خزر، خراسان شمالی، آذربایجان شرقی و شمال خراسان رضوی ادامه دارد و در شرق و جنوب شرق وزش باد خواهیم داشت.

وی افزود: روز‌های شنبه و یکشنبه پیش‌رو آسمانی صاف در اغلب نقاط کشور خواهیم داشت که موجب افزایش غبار محلی در شهر‌های صنعتی نظیر کرج، تهران، اصفهان و اراک خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز دوشنبه ۱۱ دی با گذر موج تراز میانی جو در بخش‌هایی از غرب کشور و ارتفاعات زاگرس در جنوب غرب، همچنین در استان‌های یزد، کرمان و اصفهان ابرناکی و وزش باد داریم و در دامنه جنوبی البرز نیز وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

ضیائیان درباره وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران فردا صاف همراه با وزش باد شدید در برخی ساعات و در بعدازظهر و شب کاهش باد پیش‌بینی می‌شود، در روز‌های شنبه تا دوشنبه پیش‌ِرو، آسمان پایتخت صاف همراه با غبار محلی پیش‌بینی می‌شود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت ۱۳ و ۵ درجه خواهد بود.

وی گفت: روز آینده بندرعباس با بیشینه دمای ۲۸ درجه بالای صفر گرم‌ترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای ۶ درجه زیر صفر سردترین مرکز استان خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه کرد: فردا در ۱۹ مرکز استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه خواهد بود که شامل اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، بجنورد، تبریز، بیرجند، خرم‌آباد، زاهدان، زنجان، سنندج، شیراز، شهرکرد، قزوین، قم، کرمانشاه، کرمان، مشهد و همدان است.

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.
دکمه بازگشت به بالا