استان ها

گسترش همکاری‌های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی و فرماندهی انتظامی مشهد

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، یادداشت تفاهم این همکاری بین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی و واحد دانشگاه آزاد اسلامی مشهد به منظور استفاده بهینه از امکانات موجود و دستیابی به اهداف مشترک و توسعه همکاری ها در زمینه فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فنی ایجاد شد.


بیشتر بخوانید:

انعقاد تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و شرکت ایران خودرو خراسان


در ابتدای این مراسم محسن مرادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی به ارائه امکانات و دستاوردهای این دانشگاه پرداخت و بر تقویت و توسعه همه جانبه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و فرماندهی انتظامی خراسان تاکید کرد. رضوی. .

سردار سرتیپ پاسدار محمدکاظم تقوی فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی نیز خواستار استفاده و استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برای همکاری های دوجانبه شد.

بهره مندی از یکدیگر در زمینه های علمی، آموزشی، پژوهشی، فناوری و مشاوره؛ تبادل اولویت های پژوهشی و جهت گیری موضوعات پژوهشی طرفین؛ همکاری در پروژه های تحقیقاتی مشترک، نگارش و چاپ مقالات علمی، آموزشی و پژوهشی در مجلات دوجانبه. تألیف، ترجمه، چاپ، انتشار، انتشار و تبادل کتب (الکترونیک و فیزیک) و مجلات علمی-پژوهشی و علمی-ترویجی و… از جمله موضوعات این تفاهم نامه است.

مدت این تفاهم نامه دو سال است که در دو نسخه تعریف شده و هر دو نسخه دارای اعتبار یکسانی هستند.

انتهای پیام/4117/4062/

دکمه بازگشت به بالا