ورزشی

گازرسانی به یک شهر و ۱۶۱ روستا و ۴۳۵ واحد تولیدی و صنعتی و کشاورزی در لرستان

به گزارش خبرگزاری باراناخبر از لرستان ؛  کرم گودرزی  روز سه شنبه با اعلام این خبر، اظهار کرد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و در راستای تاکید دولت مردمی مبنی بر خدمات رسانی حداکثری و مطلوب به مردم عزیز استان لرستان، با تلاش شبانه روزی مجموعه همکاران، مشاورین و شرکت های پیمانکاری در سال ۱۴۰۲ گازرسانی به یک شهر، ۱۶۱ روستا و ۴۳۵ واحد تولیدی، صنعتی و کشاورزی به بهره برداری رسیده است.

وی ادامه داد: این شرکت در راستای توسعه گازرسانی و ایجاد زیرساخت گاز در بخش های صنعتی، شهری و روستایی در سال ۱۴۰۲، ۵۱۰ کیلومتر خط تغذیه و توزیع،۲۲ ایستگاه تقلیل فشار گاز، نصب ۸۵۰۰علمک و اشتراک پذیری ۲۴۰۰۰ مشترک را در اقصی نقاط استان انجام داده است.

مدیرعامل شرکت گاز  لرستان با بیان اینکه گازرسانی به روستاها نقش بسیار مهمی در رشد اقتصادی، حفظ محیط زیست، مهاجرت معکوس و ایجاد رفاه برای مردم استان دارد، افزود: شرکت گاز استان در بخش گازرسانی صنعتی نیز که جزء اولویت های اصلی و مهم در رشد اقتصادی و افزایش تولید است اقدامات موثری را انجام داده است.

انتهای پیام 

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا