عمومی

کمربندی دورود در آستانه ۹ سالگی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین – گروه استان ها: پروژه کمربند سلام این پروژه که در سال 93 راه اندازی شد و قرار بود طی سه سال تکمیل شود، پس از گذشت حدود 9 سال هنوز در نیمه راه مانده است.

پروژه راهسازی 9 ساله

کمربند شهر را کامل کنید سلام به عنوان یکی از خواسته های اصلی شهرنشینان سلام طرحی ملی است که با مشارکت شرکت توسعه راه های وزارت راه و شهرسازی اجرا می شود.

این طرح در سفر رئیس جمهور و دولت به لرستان مورد توجه قرار گرفت که طی آن رئیس جمهور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را موظف به پیگیری مسائل و مشکلات این شهرستان کرد. سلام حجت الله عبدالملکی یکی از برنامه های خود را برای بازدید از این پروژه در محدوده خیابان شهر انجام داده است.

کمربند دورود در آستانه 9 سالگی

وزیر کار در شورای اداری لرستان که به ریاست رئیس جمهور تشکیل شد در گزارش بازدید خود از کمربند سلام به عنوان یکی از پروژه های نیمه تمام این شهرستان جزو مصوبات و پروژه های مسافرتی ذکر شده است.

این پروژه 9 ساله برکناری دو پیمانکار به دلیل عدم اجرا و تکمیل را در کارنامه خود دارد و باید دید اکنون که جزو پروژه ها و مصوبات سفر رئیس جمهور است افتتاح می شود یا خیر. از جمله وعده های مسئولان .

قول شش ماهه افتتاح خط پروژه!

نماینده مردم حسین گودرزی سلام و ازنا در مجمع شورای اسلامی در آخرین اظهار نظر درباره پروژه نسل سلام بیان شده با آنلاین: مردم شهر سلام نگرانی هایی در مورد تاخیر طولانی مدت این پروژه وجود دارد که باید برطرف شود.

وزیر کار از پروژه های شهرستان دورود بازدید کرد

وی با اشاره به ادامه تامین مالی این پروژه گفت: برای این پروژه از محل اعتبارات ملی وام در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم سلام و ازنا وی در ادامه در مجمع شورای اسلامی با بیان اینکه برای این پروژه در سفر رئیس جمهور نیز اعتباری در نظر گرفته شد، ادامه داد: همچنین از منابع بانکی برای پروژه نسل است. سلام وام ارائه می شود.

گودرزی در ادامه گفت: دو پیمانکار قبلی این پروژه برکنار شده اند و و یک پیمانکار جدید در حال کار بر روی پروژه است.

کمربند دورود در آستانه 9 سالگی

وی با تاکید بر اینکه پیمانکار جدید در حال تجهیز این کارگاه است، ادامه داد: این پیمانکار قول داده است که به موازات این پروژه و در قسمت های مختلف کار کند.

نماینده مردم سلام و ازنا وی به مجلس شورای اسلامی گفت: پیمانکار قول داده است تا شش ماه آینده خط رفت و برگشتی از این نسل به بهره برداری برسد.

بر اساس این گزارش، کمربندی شهرستان سلام بخش صاحبان محور – سلام محور شهر است سلام آغاز شده و تا محدوده استان اصفهان یعنی مالکان شهر ادامه دارد.

دکمه بازگشت به بالا