استان ها

پیگیری پرونده حادثه فوت کارگر شهرداری تهران توسط شورای شهر تهران

پیگیری پرونده حادثه فوت کارگر شهرداری تهران توسط شورای شهر تهران

علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران از پیگیری پرونده حادثه فوت کارگر شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران امروز، هشتم اسفند ماه در جلسه شورای شهر تهران گفت: در ماه گذشته یکی از همکاران ما از بالای یک پل سقوط کرده و جان باخت. ضمن تسلیت به خانواده این عزیز و سایر همکارانش باید اعلام کرد که پرونده فوت این پاکبان توسط مجموعه انتظامی و قضایی در حال پیگیری است و اعضای شورای شهر تهران نیز آن را به صورت مدام پیگیری می‌کنند.

وی یادآور شد: قطعاً ما قدر همکاران خدوم به ویژه همکاران کارگر خود را می‌دانیم و همانطور که گفته شد ابعاد مختلف این حادثه را پیگیری خواهیم کرد و کارگران ما که در راه خدمت جان خود را از دست می‌دهند شهید خدمت محسوب می‌شوند.

وی در ادامه افزود: این مسابقات با مشارکت شهروندان ۳۵۳ محله شهر تهران و با حضور بانوان و آقایان در ۱۰ رشته برگزار شد و  در قالب این مسابقات برندگان در مناطق مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت مناطق ۱، ۲۰ و ۱۸ به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند. این مسابقات همچنین در ۱۵ کلانشهر تهران در رده بالاتر برگزار شد و در ادامه نیز تهران، اصفهان و رشت به عنوان استان‌های برتر انتخاب شدند.

دکمه بازگشت به بالا