ورزشی

پشت پرده ماجرای عجیب قرارداد امیر قلعه نویی با فدراسیون فوتبال

آفتاب‌‌نیوز :

با وجود که امیر قلعه نویی و دستیارانش چند ماهی است کار را در تیم ملی استارت زده اند، هنوز قرارداد آن‌ها امضاء نشده است. البته این یک رسم متداول در فدراسیون فوتبال است که قرارداد مربیان ایرانی تیم ملی دیر امضاء می‌شود. تنها مربیان خارجی هستند که یک روز هم بدون قرارداد کار نمی‌کنند.

در مورد قرارداد امیر قلعه نویی و کادر فنی تیم ملی روایت‌های متعددی وجود دارد. برخی می‌گویند این قرارداد تا پایان جام ملت هست و برخی هم اذعان می‌کنند که این قرارداد تا پایان جام جهانی ۲۰۲۶ است؟ اولا که قرارداد تا پایان جام جهانی ۲۰۲۶ نمی‌تواند امضاء شود، به این خاطر که صعود تیم ملی به جام جهانی محرز نیست. از سویی اگر قرار باشد، قرارداد اعضای کادرفنی تیم ملی تا پایان جام جهانی ۲۰۲۶ امضاء شود، این شرایط تنها شامل امیر قلعه نویی می‌شود تا هر گاه سرمربی تیم ملی خواست که جمع دستیارانش را تغییر دهد، با مشکل مواجه نشود.

به نظر می‌رسد فدراسیون فوتبال در صورت امضای قرارداد امیر قلعه نویی تا پایان مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ حتما از یک بند هم در قرارداد این مربی استفاده خواهد کرد. اینکه عملکرد تیم ملی در جام ملت‌ها باید، مورد رضایت اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال باشد.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا