اقتصادیکسب و کار برتر ایرانی

پریز توکار نخرید! قبل از اینکه این 3 ویژگی را نمیدانید

پریز توکار آسانسوری برقی افرنگ مدل 10066 یکی از محصولات با کیفیت بالا و مفید شرکت معتبر افرنگ است که با دقت و استانداردهای بالا در کشور چین تولید می‌شود. این پریز توکار با طراحی استوانه‌ای خاص و قابلیت‌های بی‌نظیر، به یکی از ابزارهای ضروری و کاربردی در هر خانه و محل کار تبدیل شده است. در ادامه به جزئیات بیشتری از این پریز توکار می‌پردازیم و ویژگی‌ها و مزایای آن را برای شما توضیح خواهیم داد.

Do not buy a built-in socket! Before you do not know these 3 features

شکل ظاهری پریز توکار استوانه ای افرنگ

پریز توکار استوانه ای افرنگ مدل 10066 ظاهری استوانه‌ای شکل دارد. ظاهر استوانه‌ای باعث می‌شود این پریز آسانسوری در حالت بسته به صورت توکار باشد و فقط بخش بالای آن دیده شود و زمانی که آن را باز کنید بخش سوکت‌های برق و پورت‌های USB پریز دیده می‌شود و از داخل کار بیرون می‌آید. بخش بالای پریز سطحی ساده و زیبا دارد که باعث می‌شود زمانی که پریز در حالت بسته قرار دارد زیاد دیده نشود و ظاهری زیبایی داشته باشد. پریز تو کار برقی افرنگ در در دو رنگ زیبا و جذاب طلایی و مشکی موجود است که می‌توانید با توجه به تم دکوراسیون منزلتان رنگی که میخواهید را انتخاب کرده و خریداری کنید.

امکانات پریز توکار آسانسوری برقی افرنگ مدل 10066

پریز توکار آسانسوری برقی بسیار کاربردی است و ویژگی‌های زیادی دارد. یکی از امکانات آن استفاده آسان است که میتوانید به راحتی آن را باز کنید و پس از استفاده دوباره مخفی کنید. این پریز توکار کابینتی زمانی که در حالت بسته قرار دارد فقط بخش دایره شکل بالای آن قابل دیدن است و بقیه اجزای آن داخل کار قرار دارند که این قابلیت آن به خانه شما زیبایی خاصی می‌دهد. برای استفاده از این پریز فقط کافیست بخش بالای آن را به آرامی فشار دهید تا بخش پریز‌ها و پورت‌های USB پریز اسانسوری افرنگ باز شود.

ابعاد پریز توکار آسانسوری برقی افرنگ مدل 10066

پریز توکار افرنگ مدل 10066 دارای قطری کوچک و عمودی با ابعاد 10.2 سانتی‌متر است. این طراحی جمع و جور و زیبا به شما این امکان را می‌دهد تا از پریز کابینتی افرنگ به آسانی در کابینت‌ها، میزهای کاری و یا دیگر مکان‌ها استفاده کنید. طراحی کوچک این پریز باعث می‌شود فضدر عنوان مقاله شما را به داشتن آشپزخانه با فضای بیش تر و بهتر جذب کردیم چرا که این موضوع امری محال نیست و  با داشتن دانش های طراحی و دکوراسیون و همچنین شناخت اکسسوری های مختلف و کاربردی می توانید این ایده را عملی کنید.

اغلب وجود فضای های کنج و نا کار آمد در آشپزخانه ما را واردار به تغییر ایده دلخواه خود می کند و باعث کاهش فضای آشپزخانه می شود مثلا در بسیاری مووارد شما نیاز دارید که کابینت ال مانند(حرف  Lلاتین) داشته باشید اما راه دسترسی به فضای کنج را نمی دانید و مجبور می شوید که از آن فضا به صورت یک انباری استفاده کنید و اغلب وسایلی را در آنجا قرار می دهید که هر چند سال یکبار هم بدانها نیاز نداشته باشید و در عوض با این هدر رفتن فضا شما جایی برای گذاشتن وسایل ضروری آشپزی مانند قابلمه و ظروف دیگر نخواهید داشت یا اینکه گاهی نیاز دارید که مر کبات و ادویه جات خود را در دسترس داشته باشید (مثلا در کنار گاز )ولی با این کار شما مجبورید برای یافتن ادویه مد نطر کل کابینت را به هم بریزید.علت همه و همه ی این مشکلات عدم فضا سازی درست در محیطی کاربردی مانند آشپزخانه است.

اما راه چاره چیست؟چگونه می توان این فضا سازی ها را شناخت و به آنها عمل کرد؟نگران نباشید.به لطف وجود اکسسوری های بسیار و متنوع برای آشپزخانه، تمامی این فضاهای هدر رفته قابل استفاده است.

تجهیزات ریلی کابینت

شاید شما هم این کلمه را شنیده باشید.سوپر مارکت کابینت از مفهوم های روز آنای امروز است که بسیاری برای فضاسازی از آن استفاده می کنند.حتما برای شما هم پیش آمده که به این فکر کرده اید که ای کاش می توانستید در آشپزخانه خود سوپر مارکت کوچکی داشته باشید در در مواقع نیاز می توانستید همانند یک دکان از آن مواد مورد نیاز خود را بردارید و استفاده کنید.یا مثلا بخواهید ادویه جاتتان در مواقع نیاز همانند یک کشو بیرون بکشید و از بین آنها انتخاب کنید و یا حتی دسترسی بهتری برای جای سیب زمینی و پیاز داشته باشید.از شما دعوت می کنیم با ادامه متن همراه باشید تا علاوه بر فضاسازی مکان های دور از دسترس در کابینت،کارایی بهتری نیز از فضا به دست آورید.

از معمول ترین اکسسوری های استفاده شده در کابینت می توان سوپر مارکت کابینت را مثال زد که در ابعاد گوناگون وجود دارد و امکان استفاده از فضا های دور از دسترس و یا مرتفع در کابینت را با عملکرد ریلی خود فراهم می سازد.

سوپر های زمینی در ارتفاع های کوچکتر و مناسب برای استفاده آنها در کنار اجاق گاز و یا حتی در فضاهایی که اطراف لوازم همانند لباسشویی و ظرفشویی خالی می ماند، هستند این محصولات در دو نوع دوطبقه و سه طبقه عرضه شده اند و مناسب برای استفاده به عنوان جای مواد شوینده و یا ادویه جات و حتی در ابعاد عریض تر مناسب به عنوان جای سیب زمینی و پیاز هستند.نحوه به کار گیری این محصولات بستهبه اندازه و نیاز شما متفاوت است.گروهی از این سبد های ریلی برای استفاده مختص مواد شویند و در زیر سینک طراحی شده اند و بعضی دیگر برای استفاده در کنار ماشین لباسشویی و به صورت گردان هستند.

سبد سیب و پیاز چند منظوره

یکی از کاربردی ترین سبد های ریلی سبد چند منطوره سی و پیاز می باشد که مناسب جهت نصب در درون کابینت برای استفاده به عنوان سبد سیب زمینی و پیاز می باشد.مزیت وجود چنین سبدی مجزا بودن هر طبقه است یعنی شما می توانید هر طبقه از آن را مستقل بیرون بکشید و از آن استفاده کنید.این محصول در دو مدل دو طبقه و سه طبقه وجود دارد که بسته به نیاز شما می توانید آن را تهیه نمایید.

سبد چند منطوره کف ام دی اف

در تکمیل کارایی سبد قبلی می توانید از سبد چندمنظوره با کف ام دی اف استفاده کنید چرا که با وجود کف از جنس ام دی اف دیگر خرده ی سیب و پیاز از بین مفتول سبد ها نمی ریزد.همچنین امکان قرار دادن اشیا بهتر بر روی آن وجود خواهد داشت چرا که دچار لغزش نمی شوند و اشیا بر روی آن ثابت خواهند بود.

مینی سوپر پهلو گردان

دیگر مدل کار آمد در بین سوپری ها این مدل می باشد چرا که ویژگی بر جسته چرخش را دارد یعنی با خروج از داخل یونیت خود می توانید آن را به سمت خود بچرخانید و لوازم را به راحتی انتخاب نموده و از بین انها انتخاب نمایید.مفهوم آشنای این روزا ها استفاده از سطل زباله کابینتی به جای انواع قدیمی آنهاست.این محصولات با داشتن عملکرد ریلی و قابلیت نصب به درب کار را برای استفاده کننده بسیار راحت تر می سازند و دسترسی بهتری به شخص می دهند.

با هر بار باز شدن درب کابینت شما شاهد بیرون آمدن سطل زباله خواهید بود و پس از هر بار بستن درب سطل نیز به داخل کابینت می رود.عملکرد درب اتوامات باعث شده که با باز شدن درب دیگر نیازی به باز کردن درب سطل زباله نداشته باشید و دخالت عملی کمتری برای شما وجود داشته باشد و از طرفی با هر بار بستن درب کابینت ، مخزن ها دقیقا به جای اولیه خود برمیگردند و از شیوع بوی نامطبوع زباله جلوگیری می کنند.سطل های زباله کابینتی به سه دسته تقسیم می شوند

در این مدل سطل زباله بر روی درب کابینت قرار دارد و با بسته شدن درب مخزن، در زیر درب نصب شده داخل کابینت قرار می گیرد و به این صورت از خروج بوی تعفن زباله جلوگیری می کند.

  1. سطل زباله متصل به درب کابینت

در این مدل یراقی وجود دارد که از یک سمت به زیر سطل زباله نصب می شود و از طرفی دیگر به توسط دو پیچ به کابینت متصل می گردد و با باز شدن درب کابینت به صورت لولایی مخزن ها توسط ریل به بیرون از یونیت کابینت هدایت می شوند و در دسترس برای استفاده هستند

  1. سطل زباله همراه درب باز شو

این مدل از محصولات کاملا با درب کابینت فیکس می شوند به صورتی که پس از نصب کابینت در داخل یونیت، درب کابینت را به جلوی سطل زباله پیچ می کنیم و به همین صورت پس از هر بار باز کردن درب،سطل زباله همراه با آن بیرون می آید.تجهیزات برقی و نور پردازی کابینتیکی از اصلی ترین منابع انرژی برق می باشد که در هر محیطی کاربرد بسیاری دارد و همواره به آن نیاز دارید.

انواع مدلهای

یکی از محصولات لوکس و پر کاربرد برای محیط هایی که به چندین پریز نیاز دارند می باشد که می توانید آن را بر روی صفحه میز و یا کابینت اشپزخانه نصب کنید و تمامی سیم کشی ها را در زیر کار انجام دهید تا از شلختگی و بهم ریختگی سیم ها که معمولا در محیط به وجود جلوگیری کنید.از طرفی پریز توکار امکان تبدیل شدن به یک وسیله چند کاره را دارد.بدین معنی که در بعضی از مدلها سوکت های مختلف برای استفاده های گوناگون وجود دارد .مثلا پریز توکار مدل 10024 دارای سوکت تلفن و شبکه به همراه اچ دی ام ای و وجی ای است و یا در مدل 10026 شما امکان شارژ وایرلس دستگاه های خود را از طریق قرار دادن بر روی آن خواهید داشت.

جنس پریز توکار آسانسوری افرنگ

پریز توکار آسانسوری برقی افرنگ مدل 10066 تحت لوگو و با رعایت استانداردهای بین‌المللی تولید شده است که یکی از نام‌های معتبر در صنعت برق و الکترونیک می‌باشد و محصولات آن به دلیل کیفیت بالا و استفاده از مواد با کیفیت در سراسر جهان شناخته شده‌اند. این پریز تو کار از مواد با کیفیت پلاستیک و فلز ساخته شده است. جنس پلاستیک در این پریز برای مقاومت در برابر ضربه‌ها و خط و خش است و جنس فلزی آن نیز باعث مقاومت و دوام بالای آن می‌شود. این ترکیب جنس‌ها به معنای طولانی‌مدت بودن عمر این پریز توکار است.

اکسسوری به چه معناست

اکسسوری‌ کابینت می‌توانند به طراحی و استفاده بهینه از فضا در آشپزخانه کمک کنند. در ادامه چند ایده برای اکسسوری‌های کابینت خوب می‌آید:

  1. قفسه‌های برگشتی (Lazy Susan): این نوع قفسه‌ها به شما کمک می‌کنند تا به راحتی به اجناس و مواد درون کابینت دسترسی پیدا کنید. آنها به دوران 360 درجه مجهز هستند تا هر نقطه‌ای از آشپزخانه را برای شما قابل دسترس کنند.
  2. سطل‌های ارگانیزه‌کننده: سطل‌ها و جعبه‌های ارگانیزه‌کننده به شما کمک می‌کنند تا مواد مختلف را به دسته‌بندی کنید و از فضای کابینت بهینه استفاده کنید.
  3. سینک و زباله‌دان ادغامی: اگر امکان دهد، می‌توانید سینک و زباله‌دان را در یک فضا یکپارچه در نظر بگیرید. این طراحی از دید ظاهری زیباست و همچنین فضای کاری شما را بهینه می‌کند.
دکمه بازگشت به بالا