پدیده سال فوتسال ایران: تیم‌های حاضر در جام جهانی باید از ما بترسند/ پرسپولیسی‌ام و عاشق اوسمار

بهروز عظیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری باراناخبر، درباره شرایط امسال خود گفت: خدا را شکر می‌کنم که سال خوبی را پشت سر گذاشتم. جام ملت‌های خوبی داشتیم و قهرمان شدیم. خوشحالم که جایزه پدیده را کسب کردم. از سوی بزرگان بسیار حمایت شدم و توانستم بازی خودم را انجام بدهم و بدرخشم.

وی در خصوص قرعه ایران در جام جهانی فوتسال گفت: قرعه نسبتا خوبی داریم. فرانسه آنقدر که می‌‌گویند ترسناک نیست. بقیه تیم‌ها باید از ما بترسند. ما همیشه مدعی هستیم و اتفاقات خوبی برای مان در راه است. ایران جزو قدرت‌های اصلی دنیا است.

ملی‌پوش فوتسال ایران ادامه داد: الگوی من در فوتسال هم وحید شمسایی است و هم طیبی. آرزوی فوتبالی‌ام قهرمانی با اسپورتینگ لیسبون در اروپا. قبل از فوتسال، من در زمین چمن بازی می‌کردم.

عظیمی در پاسخ به این سوال که استقلالی است یا پرسپولیسی؟ گفت: با احترام به تمام تیم‌های لیگ پرسپولیس هستیم. به همه هواداران تبریک می‌گویم اما جام گرفتن برای ما عادی شده است. عاشق اوسمار بودم و امیدوارم دوباره سرمربی ما شود.

وی در پایان گفت: سال آینده هم در مس خواهم بود. یک سال دیگر قرارداد دارم امیدوارم با مس بتوانم در لیگ نمایش خوبی داشته باشم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا