حوادث

نجات یک مرد از آتش خانه متروکه در شرق تهران

آتش‌نشانان یک شهروند را از میان شعله‌های آتش یک خانه قدیمی متروکه نجات دادند.

به گزارش باراناخبر، در ساعت ساعت ۳:۴۰ بامداد امروز یک مورد حادثه حریق در یک خانه قدیمی متروکه به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۱۱۳، ۲۴ و گروه امداد و نجات ۲ را به محل حادثه واقع در خیابان خاوران، نرسیده به ترمینال خاوران اعزام کرد.

با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک ساختمان مسکونی متروکه دو طبقه به مساحت تقریبی ۳۰ متر مربع رخ داده است و در جریان آن، صاحب خانه که پیرمردی ۶۰ ساله بود در میان آتش گرفتار و دچار سوختگی و دود گرفتگی شده است.

 آتش‌نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محل حادثه با قطع سیستم برق و گاز این ساختمان مسکونی، به دو گروه تقسیم شدند و گروه اول به وسیله یک رشته لوله آبدهی به مقابله با این آتش سوزی رفتند و گروه دوم نیز به طور همزمان به جستجو و نجات محبوس شدگان احتمالی در ساختمان پرداختند. در جریان این حادثه، مصدوم توسط آتش نشانان نجات پیدا کرد و برای انتقال به مراکز درمانی به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

همزمان گروهی دیگر از آتش‌نشانان نیز اقدام به اطفاء حریق و خاموش کردن شعله‌های آتش در این ساختمان کرده و پس از ایمن‌سازی محل به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند. تحقیقات بیشتر در خصوص علت وقوع این حادثه ازسوی کارشناسان آتش‌نشانی منطقه در حال انجام است.

نجات یک مرد از آتش خانه متروکه در شرق تهران
آتش‌سوزی در خانه متروکه قدیمی

انتهای پیام

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.
دکمه بازگشت به بالا