بین الملل

نتانیاهو: کابینه اضطراری تشکیل دادیم/حماس: تهدیدات نتانیاهو برای بالابردن روحیه از دست رفته است

نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیشب در یک نشست خبری از تشکیل «کابینه اضطراری برای مدیریت جنگ» خبر داد و گفت که «تمامی اختلافات را کنار گذاشتیم زیرا بحث سرنوشت اسرائیل در میان است».

به گزارش باراناخبر، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب در یک نشست خبری گفت: «امشب دولت اضطراری را تشکیل دادیم. تمامی اختلافات را کنار گذاشتیم زیرا بحث سرنوشت اسرائیل در میان است».

وی در ادامه تصریح کرد: «حادثه هولناکی اتفاق افتاد و همه می‌دانیم که بعضی خانواده‌ها تعدادی از اعضای خود را از دست دادند».

همزمان یوآوو گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اذعان کرد، «آنچه برایمان اتفاق افتاده سخت و خطرناک است و هیچوقت رخدادی به این سختی ندیده بودیم، هزاران نفر با هدف قتل و نابودی‌مان به ما حمله کردند».

گالانت گفت: «اسرائیل سخت‌ترین لحظات خود را سپری می‌کند و با یک دشمن سرسخت مواجه هستیم و باید به هر وسیله‌ای آن را نابود کنیم».

عزت الرشق عضو دفتر سیاسی جنبش حماس تهدیدات نتانیاهو را بیانگر آشفتگی و دستپاچگی رژیم اشغالگر دانست و گفت: اظهارات مسئولان اسرائیلی برای بالابردن روحیه از دست رفته نیروهای خود است و به هیچ وجه مقاومت را نگران و هراسان نمی‌کند.

الرشق تصریح کرد، دشمن صهیونیستی موفق به کسب هیچگونه دستاورد نظامی حقیقی نخواهد شد، برای همین خشم خود را بر سر مردم غزه خالی می‌کند.

انتهای پیام

کارگروه خبری مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای فضایی و نجومی جهانی. با دانش در زمینه اخبار فضایی، کشف‌های نجومی و پیشرفت‌های فضانوردی، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای فضایی، اکتشافات نجومی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی جامع از تحولات فضایی و نجومی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا