ورزشی

مورایس: ساده نبود اما عملکرد خوبی داشتیم

سرمربی سپاهان بعد از شکست دادن تراکتور با حساب 3-1 می‌گوید بازی ساده‌ای نبود، اما عملکرد خوبی در این دیدار داشتند.

به گزارش باراناخبر، سپاهان در نخستین دیدار خود در لیگ برتر عملکرد درخشانی داشت و تراکتور را در حضور تماشاگران اصفهانی با نتیجه ۳-۱ شکست داد. ژوزه مورایس، سرمربی سپاهان در نشست خبری اظهار کرد: یک بازی زیبا میان دو تیم خوب سپاهان و تراکتور بود. تراکتور هم مانند سپاهان تیم خوب و قابل احترامی است. کنجکاو بودم که لیگ چطور آغاز خواهد شد و برای ما با برد شروع شد.

ساده نبود اما عملکرد خوبی داشتیم

او افزود: به تیمم تبریک می‌گویم. شروع با برد خوب است، اما باید اشاره کنم که تلاش و کیفیت بازیکنانم در این بازی خیلی خوب بود. هنوز کارهای زیادی برای ارتقا دادن داریم. بازی ساده‌ای نبود، اما عملکرد خوبی داشتیم.

ببینید

بیشتر بخوانید

این برد را به دو خبرنگار تقدیم می‌کنیم

سرمربی پرتغالی سپاهان گفت: به هوادارانمان و اتحاد میانشان افتخار می‌کنم. هنوز با بازیکنانم صحبت نکرده‌ام، اما فکر می‌کنم با من موافق باشند که این برد را به ۲ خبرنگاری که دیگر در میان ما نیستند، تقدیم کنم.

ادامه دارد…

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا