بین الملل

معوقه هفته یازدهم لیگ برتر| مربی اسپانیایی نساجی با شکست استارت زد/ پرسپولیس به دو قدمی صدر رسید

معوقه هفته یازدهم لیگ برتر| مربی اسپانیایی نساجی با شکست استارت زد  پرسپولیس به دو قدمی صدر رسید

پرسپولیس با عبور از نساجی مازندران در سایه استقلال و سپاهان قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، تیم‌های پرسپولیس و نساجی مازندران در چارچوب دیداری معوقه از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند و در نهایت پرسپولیس یک بر صفر برنده شد.

داور: سید رضا مهدوی

اخطار: گئورگی گولسیانی و علیرضا بیرانوند (پرسپولیس) ؛ فرزاد زامهران (نساجی)

گل: شهاب زاهدی (۳۱)

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، فرشاد فرجی، گئورگی گولسیانی، محمد‌مهدی احمدی، دانیال اسماعیلی‌فر (۴۶- وحدت هنانوف)، سینا اسد‌بیگی، سروش رفیعی (۹۰- میلاد سرلک)، سعید صادقی (۴۶- محمد عمری)، مهدی ترابی (۷۸- میلاد سورگی)، امید عالیشاه و شهاب زاهدی (۹۰- مسعود ریگی).

ترکیب نساجی: رشید مظاهری، امیرمحمد هوشمند، امیرحسین سام‌دلیری، صابر حردانی (۶۶- اسماعیل بابایی)، سعید غلامعلی‌بیگی، مهرداد عبدی، محمدرضا ترابی (۷۲- احد جمشیدی)، فرشید اسماعیلی‌ (۷۲- امیرحسین مهجوری)، فرزاد زامهران، نونو دلگادو و علا عباس (۶۰- آریا برزگر).

پرسپولیس در نیمه اول تیم برتر زمین نبود اما شهاب زاهدی گل برتری سرخپوشان را به ثمر رساند. در نیمه دوم نساجی مازندران تلاش آنچنانی نکرد تا نتیجه را جبران کند و در نهایت سرخپوشان برنده شدند.

با این نتیجه پرسپولیس ۲۹ امتیازی شد و با توجه به شکست سپاهان مقابل گل‌گهر، هم امتیاز با استقلال در رده سوم جدول ایستاد در حالی که تنها دو امتیاز با صدر فاصله دارد. نساجی هم با ۱۰ امتیاز در رده پانزدهم باقی ماند.

کارگروه خبری مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای فضایی و نجومی جهانی. با دانش در زمینه اخبار فضایی، کشف‌های نجومی و پیشرفت‌های فضانوردی، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای فضایی، اکتشافات نجومی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی جامع از تحولات فضایی و نجومی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا