عمومی

معلمان پژوهشگر لرستان تجلیل شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، امروز سه شنبه طی مراسمی از معلمان برگزیده رشته های مختلف پژوهشی آموزشی لرستان با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع، رئیس پژوهشکده آموزش و پرورش تجلیل شد. و آموزش و مدیر کل کتابخانه های استان.

پرویز عبدی معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش لرستان با بیان اینکه نظام آموزش و پرورش به طور بالقوه یکی از محوری ترین نهادهای اجتماعی است که نقش اساسی در توسعه کشور ایفا می کند، اظهار داشت: آموزش و پرورش به طور بالقوه یکی از محوری ترین نهادهای اجتماعی است. وی بیان کرد: یکی از وظایف آموزش و پرورش ارائه تصویری از انسان مطلوبی است که ضرورت آن توجه به آینده است.

وی افزود: ساختار آموزش از پیش دبستانی تا دانشگاه باید به سمت آینده باشد چرا که نتیجه این کارکرد، تربیت دانش آموز به سمت مهارت های مشارکت موثر در جامعه است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش لرستان ادامه داد: دستور و برنامه ریزی کنید کم اهمیت همراه با تحقیق انسان را قوی می کند و شکست و کوتاهی در تحقیقات و برنامه های آینده کم اهمیت منجر به شکست می شود.

سید رحمت الله موسوی فر رئیس پژوهشکده آموزش و پرورش نیز در این مراسم گفت: در حوزه معلم پژوهی از 500 مقاله وارد شده به دبیرخانه، هفت مقاله در استان انتخاب و به مرحله کشوری ارسال شد. و از بین مقالات، دانش پژوه «لیلا نصیری» بسیجی برتر استانی با بیش از 40 مقاله علمی حائز رتبه اول کشوری شد، همچنین «علی گودرزی»، «امین حسین میرزایی» و «امیر پارسا نواز» هر سه برنده این جایزه شدند. رتبه بندی برترین دانش آموزان در مرحله کشوری.

بر اساس این گزارش، در این مراسم از معلمان پژوهشگر و پژوهشگران برگزیده آموزش و پرورش لرستان تجلیل شد.

دکمه بازگشت به بالا