علمی و پزشکی

راه‌حل مشکل آزاردهنده آیفون! – باراناخبر

در این راه حل نیاز نیست کاربر چیزی را حذف کند یا هزینه اضافی پرداخت کند. در عوض، می‌تواند و باید از برخی ویژگی‌های iOS برای آزاد کردن فضای ذخیره‌سازی آیفون خود بهره ببرد.

بیشتر بخوانید:

اولین تصاویر از گلکسی S۲۴ و S۲۴ الترا/ عکس

در iOS دو مدل تنظیمات داخلی وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند مقدار قابل توجهی از فضای ذخیره سازی آیفون خود را پاک کنید، یکی دائمی و دیگری موقت است. به این ترتیب می‌توانید آخرین به روز رسانی‌های نرم افزار را نصب کنید، عکس‌ها و ویدیوهای بیشتری بگیرید و برنامه‌های بیشتری دانلود کنید.

اگر می‌خواهید خاطرات ارزشمند خود را حفظ کنید، اما همچنان می‌خواهید فضای ذخیره‌سازی را آزاد کنید، ساده‌ترین راه این است که عکس‌ها و ویدیوهایی را که قبلاً در دستگاهتان ذخیره شده‌اند کم حجم کنید. به طور پیش فرض، هر بار که عکس یا ویدیو می‌گیرید، با وضوح کامل در دستگاه شما ذخیره می‌شود که این کیفیت بالا فضای زیادی را اشغال می‌کند. یک دقیقه فیلمبرداری با کیفیت ۴K با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه تقریباً ۴۰۰ مگابایت فضا می‌گیرد.

راه‌حل مشکل آزاردهنده آیفون!

برای بهینه‌سازی عکس‌ها و ویدیوهای خود، به بخش Settings > Photos بروید و گزینه Optimize iPhone Storage را تغییر دهید. برای اینکه این کار انجام شود، باید تنظیمات iCloud Photos را در بالای آن فعال کنید. بسته به تعداد عکس‌ها و ویدیوهایی که در آیفون خود دارید، این کار می‌تواند زمان بر باشد، اما پس از اتمام، فضای ذخیره‌سازی دستگاه شما به طرز چشمگیری آزاد می‌شود.

پس از این کار همه عکس‌ها و ویدیوهای با وضوح کامل شما به iCloud منتقل می‌شوند، در حالی که نسخه‌های کوچک‌تر و با وضوح پایین‌تر در دستگاه شما نگهداری می‌شوند تا فضای کمتری اشغال کنند. اگر می‌خواهید به عکس‌ها و ویدیوهای با وضوح بالاتر دسترسی داشته باشید، می‌توانید به برنامه Photos بروید و هر فایلی را که در حال بهینه‌سازی است دانلود کنید.

۲۲۷۲۲۷

تیم خبری علمی پزشکی

برای من، نوشتن 60 توضیح پروفایل یعنی برقراری ارتباط با 60 جامعه متفاوت است. من به هر یک از شما متعهدم تا بهترین محتواهای پزشکی را ارائه دهم و همراه شما در مسیر بهبود سلامتی قرار بگیرم.
دکمه بازگشت به بالا