ورزشی

دستاورد‌های وزارت ارتباطات از ابتدای دولت سیزدهم بررسی شد

در دیدار با دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی؛

در جریان دیدار عبدالحسین خسروپناه با عیسی زارع پور، گزارشی از عملکرد و دستاورد‌های این وزارتخانه از ابتدای دولت سیزدهم ارائه شد.

به گزارش گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری علم و فناوری آنا، امروز عبدالحسین خسروپناه، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار داشت. در جریان این دیدار زارع پور و جمعی از معاونان وی، گزارشی از عملکرد و دستاورد‌های این وزارتخانه از ابتدای دولت سیزدهم ارائه کردند.

اقدامات صورت گرفته در زمینه توسعه و تکمیل شبکه ملی اطلاعات، توسعه ارتباطات روستایی و تلاش برای برقراری دسترسی عادلانه به شبکه ارتباطی پرسرعت و با کیفیت در سراسر کشور، تلاش برای جبران عقب ماندگی‌های گذشته در حوزه ارتباطات ثابت با تعریف پروژه ملی فیبر نوری منازل و کسب‌وکار‌ها و برنامه ریزی برای ایجاد ۲۰ میلیون دسترسی فیبرنوری تا پایان دولت سیزدهم، حمایت از پیام‌رسان‌های بومی، راه اندازی اینترنت امن برای کودکان و نوجوانان و پیشرفت‌های قابل توجه در حوزه صنعت فضایی از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه گزارشات آن توسط وزیر ارتباطات و جمعی از معاونان ارائه شد.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در این بازه زمانی، ابراز امیدواری کرد که با تداوم این جلسات و همگرایی بیشتر منجر به همکاری‌های مشترک گسترده‌تر وزارت ارتباطات و دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی شود.

 

 

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا