ورزشی

خیلی خوشحالم در پرسپولیس بازی می کنم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، شهاب زاهدی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که در دیدار مقابل پیکان تهران زننده هر سه گل تیمش بود، گفت: سه امتیاز این مسابقه خیلی مهم بود. با تمام احترامی که برای تیم خوب پیکان قائل هستم در برخی صحنه‌ها ما را اذیت کردند اما در نهایت خدا را شکر می‌کنم که برنده شدیم.

گلزن سرخپوشان ادامه داد: نتیجه زحمات کادرفنی، بازیکنان و در نهایت خودم را گل کردم. همه بازیکنان در مسیر خوبی قرار دارند و هر کدام از ما روی خود بیشتر کار می‌کنیم تا عملکرد بهتری داشته باشیم. با توجه به پستی که دارم، می‌توانم زحمات بچه‌ها را به ثمر برسانم. خدا را شکر امروز این وظیفه را تا حدی خوب انجام دادم.

مهاجم پرسپولیس تاکید کرد: بازی به ویژه در ابتدای نیمه دوم که گل خوردیم، خیلی حساس شد. حس می‌کنم آن گل سر یک حادثه بود اما پس از آن، خودمان را پیدا کرده و به بازی برگشتیم. خدا را شکر می‌کنم برنده شدیم.

زاهدی در خصوص روشن شدن موتور گلزنی‌اش و کاهش فشارها روی خودش، گفت: در تیم بزرگ همیشه فشار است و هواداران انتظار عملکرد خوب دارند. من هم تلاش می‌کنم همیشه خود را از لحاظ ذهنی و جسمی در آمادگی خوبی قرار بدهم. این گلزنی‌ها نیز نتیجه تلاش تیم است و فقط حاصل تلاش من نیست. خیلی خوشحالم در پرسپولیس بازی می‌کنم.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا