ورزشی

تیراندازی در بروکسل با ۲ کشته؛ مظنون، عضو «داعش» معرفی شده است

دفتر دادستانی پایتخت بلژیک اعلام کرد که در جریان تیراندازی عصر دوشنبه در بروکسل دو نفر کشته شدند و مظنون متواری شد.

به گزارش باراناخبر، شبکه آر.تی‌ال اعلام کرد، بر اساس ویدئویی که روزنامه Het Laatste Nieuws به اشتراک گذاشته است، فرد مسلح با ژاکت نارنجی پس از استفاده از تفنگ خودکار از صحنه فرار کرد.

همین نشریه می‌گوید که دو قربانی از هواداران فوتبال سوئد بوده‌اند و گویا تیراندازی در چند کیلومتری ورزشگاه محل بازی سوئد مقابل بلژیک در رقابت‌های مقدماتی یورو رخ داده است.

بازیکنان تیم سوئد پس از اطلاع از کشته شدن این دو نفر، از ادامه بازی مقابل بلژیک خودداری کردند.

سخنگوی دفتر دادستانی گفت که تحقیقات در این باره آغاز شده است اما در مورد انگیزه فرد مسلح گمانه زنی نکرده است. به گزارش خبرگزاری بلژیکی سودینفو، مظنون با اسکوتر از محل متواری شد. بر اساس ویدئویی که این نشریه مشاهده کرد، مظنون ادعا شده که عضویت در داعش داشت. این ادعا همچنین توسط گزارش‌های انجام شده توسط Het Laatste Nieuws پشتیبانی می‌شود.

دادستان فدرال مسئول پرونده‌های تروریسم در حال بررسی این موضوع است که آیا انگیزه تروریستی احتمالی برای این حمله وجود داشته است یا خیر.

انتهای پیام

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا