استان ها

تشریح جزئیات حادثه آتش‌سوزی در خیابان امام خمینی(ره) کرمان

به گزارش خبرگزاری باراناخبر؛ ابراهیم بابایی، با بیان اینکه علی‌رغم آتش وسیع، آتش‌نشانان مانع از سرایت آتش از انبار به داخل مغازه و واحدهای اطراف شدند، گفت: آتش‌نشانان، یک نوجوان گرفتار را نیز از میان دود و آتش نجات دادند.

وی افزود: در این حادثه که بعدازظهر امروز شنبه پنجم اسفندماه، حدفاصل کوچه شماره ۱۸ و ۲۰ خیابان امام رخ داد، متأسفانه یک نوجوان به‌علت شدت مصدومیت ناشی از استنشاق گاز، جان خود را از دست داد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان ادامه داد: با تلاش آتش‌نشانان یک نوجوان دیگر نجات پیدا کرد.

بابایی، با بیان اینکه آتش‌نشانان پس از کسب اطلاع از حادثه از پنج ایستگاه به محل رسیدند، گفت: ضمن خارج‌کردن هشت نفر از افراد در محل حادثه، ایمن‌سازی محیط نیز توسط آتش‌نشانان انجام گرفت.

وی افزود: ۲۶ نفر شامل آتش‌نشان و مدیران ایستگاه و مدیران سازمان مرکزی آتش‌نشانی، در این حادثه حضور داشتند و به مهار آتش کمک کردند.

بابایی با بیان اینکه ردیابی و یافتن دو فرد گرفتار در داخل آتش در انبار، وقت و انرژی زیادی از آتش‌نشانان گرفت، گفت: آتش‌نشانان یکی از این افراد را با سطح هوشیاری بسیار پایین در سرویس بهداشتی واقع در انبار پیدا کردند و تحویل مأموران اورژانس دادند، اما علی‌رغم تلاش‌های عوامل اورژانس، این فرد به‌دلیل استنشاق زیاد گازهای سمی، جان خود را از دست داد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان ادامه داد: اما فرد دیگری که در جریان مهار آتش توسط آتش‌نشانان پیدا و تحویل مأموران اورژانس شد، نجات یافت.

۴۶

دکمه بازگشت به بالا