ورزشی

تراکتور دیگر وقت خطا ندارد/ سپاهان برنامه قهرمانی را فراموش نکرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، اتفاقات لیگ بیست و سوم باعث نوسان جایگاه مدعیان قهرمانی در بالای جدول شده است. پرسپولیس بردن را فراموش کرده تا رقیب سنتی اش با وجود فراز و نشیب‌ها با پیروزی قاطع مقابل نساجی در هفته سیزدهم به لیگ برتر تکیه بزند. سپاهان نیز با وجود تمام حاشیه‌هایی که منجر به کسر چهار امتیاز از این تیم به دلیل تخلف از آئین نامه نقل و انتقالات لیگ برتر شد بار دیگر جهش خود را آغاز کرده تا به یکقدمی صدر نزدیک شود.

تراکتور هم روند پر فراز و نشیب را ادامه می‌دهد تا حالا با برد هفته گذشته مقابل پیکان به جمع بالانشینان باز گردد.

مرتضی اسدی در گفت و گو با خبرنگار آنلاین ضمن اشاره به جریان بازی‌های لیگ برتر درباره عملکرد مدعیان قهرمانی اظهار نظر کرد.

فراز و نشیب اعتماد به نفس می‌گیرد

او با اشاره به نتایج تیم‌هایی همچون تراکتور تبریز که سابقه بستن بازوبند کاپیتانی اش را دارد گفت: این تیم با فلسفه‌ای خیلی متفاوت پاکو خمز یارگیری کرد اما سرمربی این تیم به هر حال با وجود نفراتش توانسته است بار دیگر خودش را در بین مدعیات نگه دارد.

باختن در میان بردهایی که مدعی جام کسب می‌کند اعتماد به نفس را از رختکن می‌گیرد. تراکتور باید باختن را فراموش کند. آنها طرفدارانی دارند که اگر به تیم خود اعتماد کنند هیچ کس جلودارشان نخواهد بود.

حاشیه‌ها سم قهرمانی است

اسدی درباره تأثیر حاشیه‌های به وجود آمده در دور رفت فصل جاری لیگ برتر در بین باشگاه‌های مدعی تصریح کرد: حاشسه ها سم قهرمانی است. البته درباره قوانینی که برای نقل و انتقالات وضع شد نیاز است مفصل پرداخته سود باید دید خروجی این موضوع در پایان فصل برای باشگاه‌ها و در نهایت تیم ملی چه خواهد بود. در بین تمام این تیم‌ها سپاهان بدترین شرایط را داشت اما هیچ چیز مانع از هدف گذاری آنها برای رسیدن به قهرمانی نشد.

تراکتور دیگر وقت خطا ندارد/ سپاهان برنامه قهرمانی را فراموش نکرد

تفکر سپاهان تغییر نکرد

پیشکسوت فوتبال باشگاهی ایران درباره سپاهان افزود: اسکلت این تیم در فصل جدید هم تغییر کرد اما تفکرات جمعی آنها ثابت ماند. سپاهان خیلی خوب توانست از سیاهی خارج شود و حالا جدی ترین مدعی قهرمانی باشد.

یک قدم عقب نشینی جبران ناپذیر است

او با اشاره به رقابت سنتی تیم‌های مدعی قهرمانی تاکید کرد: یک اشتباه آخرین ضربه برای عقب ماندن از رقابت تیم هاست. تیم‌هایی امثال تراکتور دیگر جایی برای باختن یا اشتباه کردن ندارند. آنها باید فلسفه بردن را حفظ کنند تا بین قوی‌ترین تیم‌ها مثل پرسپولیس، استقلال و سپاهان در بالای جدول بمانند.

ملوان بدون ادعا پدیده شد

اسدی با اشاره به پدیده شدن ملوان تا اینجای فصل گفت: قدر تیم‌های با اصالت که ریشه‌های مردمی دارند را باید دانست. برنامه ریزی این تیم و بازی‌های بی نقص آنها نشان می‌دهد همچنان می‌توانند غول کشی کنند. آنها دقیقا اعتماد به نفس کافی پیدا کرده اند و بدون فشار ناشی از قهرمانی بازی‌های خیلی خوبی را ارائه می‌دهند.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا