ورزشی

اولین واکنش منصوریان به پیشنهاد افغانستان

آفتاب‌‌نیوز :

پس از جدایی علیرضا منصوریان از فولاد، شایعاتی درباره آینده این سرمربی در رسانه‌ها مطرح شد. جدیدترین شایعه‌ای که درخصوص اسطوره سابق استقلال در فضای مجازی منتشر گردید، نسبت به دیگر اخبار مخابره شده متفاوت بود.

یک رسانه افغانستانی با نام “اسپورت” مدعی شده بود که علیرضا منصوریان یکی از گزینه‌های فدراسیون فوتبال افغانستان برای هدایت این تیم در مقدماتی جام جهانی است و در صورتی که طرفین به توافق دست پیدا کنند، سرمربی سابق استقلال، فولاد، ذوب آهن و تراکتور، راهی این کشور می‌شود.

با این حال، پیگیری‌های خبرنگار ورزش سه از منصوریان نشان می‌دهد که چنین ادعایی صحت ندارد. او در گفتگوی کوتاهی که با خبرنگار ما داشت، گفت: بنده هیچ صحبت یا مذاکره‌ای با هیچ باشگاهی در داخل ایران و همچنین هیچ تیم ملی‌ای انجام نداده‌ام و تمامی شایعات مطرح شده در این زمینه را تکذیب می‌کنم.

منصوریان در پایان به خبرنگار ورزش سه گفت: امیدوارم تمامی همکارانم با یک آرامش روانی خاص و یک امنیت شغلی خوب به موفقیت دست پیدا کنند.

لازم به ذکر است که تیم ملی افغانستان پس از پیروزی بر مغولستان، راهی مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ شد و باید در گروه اول این مسابقات با تیم‌های ملی قطر، کویت و هند رقابت کند.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا