حوادث

انهدام باند ۴ نفره آدم ربایی در شهر ری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری اعضای باند ۴ نفره آدم ربایی در عملیات ضربتی پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد و گفت: طی عملیاتی ۴۸ ساعته آدم ربایان دستگیر و به دست قانون سپرده شدند.

آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ محمدقاسم طرهانی با اشاره به انهدام باند آدم ربایی اظهار داشت: در تاریخ پانزدهم مردادماه امسال فردی با مراجعه به پلیس آگاهی ادعا کرد که توسط چند مرد در محله چشمه‌علی “شهرری” ربوده شده و پس چند روز اذیت و آزار وی توسط آدم ربایان، او را در اطراف شهرستان ری رها کرده‌اند که با توجه به حساسیت موضوع مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی سریعاً وارد عمل شدند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ری پس از بررسی و به‌کارگیری اقدامات فنی پلیسی و به‌کارگیری منابع اطلاعاتی طی روز‌های آتی، موفق به شناسایی ۲ تن از اعضای باند آدم ربایان شده که طی یک عملیات ضربتی هر ۲ دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه بیان داشت: در تحقیقات انجام شده، متهمان به جرم خود اعتراف و همدستان خود را معرفی کردند که متعاقب آن، روز گذشته در عملیاتی ضربتی و منسجم ۲ نفر دیگر اعضای باند نیز دستگیر و علیرغم انکار اولیه در مواجهه با دلایل و ادله پلیس به جرم خود اعتراف کردند.

سرهنگ طرهانی در پایان با بیان اینکه پلیس به مخلان ناامنی مجال هیچگونه اقدامی را نخواهد داد و مخلان نظم و امنیت عمومی بدانند که در صورت ارتکاب جرم با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهند، خاطرنشان کرد: با تکیم تحقیقات و بازجویی‌های انجام شده هر چهار متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی منتقل شدند.

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.
دکمه بازگشت به بالا