انفجار، گمانه‌زنی برخی رسانه‌ها بود/ مردم نگران نباشند

انفجار، گمانه‌زنی برخی رسانه‌ها بود/ مردم نگران نباشند

باراناخبر/لرستان معاون سیاسی استاندار لرستان گفت: پس از جمع‌بندی تمام گزارش‌ها آنچه که حاصل این جمع‌بندی بود این است که هیچ‌گونه انفجار و مواردی از این دست در شهر خرم‌آباد اتفاق نیفتاده و مردم اخبار را از مراجع رسمی پیگیری کنند.

احسان یاوری روز سه‌شنبه با اشاره به اینکه شب گذشته در شهر خرم آباد حوالی ساعت ۲۲ صدایی در برخی مناطق خرم‌آباد شنیده شد که بلافاصله ستاد مدیریت بحران وارد عمل شد، افزود: در این رابطه تمام جوانب موضوع مورد بررسی قرار گرفت‌.

معاون سیاسی استاندار لرستان با بیان اینکه از همه نهادهای ذی‌صلاح گزارش‌های لازم دریافت شد و بررسی‌های کامل و دقیق در این‌باره به عمل آمد، افزود: پس از جمع‌بندی تمام گزارش‌ها آنچه که حاصل این جمع‌بندی بود این بود که هیچ‌گونه انفجار و مواردی از این دست در شهر خرم‌آباد اتفاق نیفتاده و صرفاً آن چیزی که در لحظه منتشر شده گمانه‌زنی برخی رسانه‌ها بوده و اتفاق خاصی که باعث نگرانی مردم به وقوع نپیوسته است.
 
وی با درخواست از مردم فهیم و عزیز لرستان و به‌ویژه خرم‌آباد برای توجه نکردن به شایعات گفت: مردم اخبار را از رسانه‌های رسمی پیگیری کنند و به شایعاتی که بعضاً در فضای مجازی و صرفاً ممکن است اغراضی در پی این گمانه‌زنی‌ها وجود داشته باشد توجه نکنند.
 
معاون استاندار لرستان افزود: هیچ حادثه‌ای که باعث نگرانی مردم شود و بخواهد اذهان آنها را مشوش کند اتفاق نیفتاده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا