ورزشی

اعضای حقوقی هیئت‌مدیره استقلال مشخص شدند

آفتاب‌‌نیوز :

جلسه مجمع عادی به صورت فوق‌العاده باشگاه استقلال ظهر امروز و در محل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس برگزار گردید که طی آن، اعضای حقوقی مشخص گردیده و نمایندگان آن‌ها قرار است ظرف دو هفته آینده به صورت رسمی معرفی شده و در باشگاه مشغول به کار شوند.

این مجمع با حضور ۸۵.۰۱ درصد سهام‌داران در محل سالن همایش‌های ستاد گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس و به ریاست مرتضی رحیمیان سرای، مدیر امور مجامع و سهام این گروه، برگزار شد.

در این مجمع که محمدحسن فامیلی نماینده پتروشیمی بندر امام به‌عنوان ناظر اول، هادی تقی‌زاده نماینده پتروشیمی پارس ناظر دوم و فرشید سمیعی، مدیرعامل باشگاه استقلال هم به‌عنوان منشی جلسه مجمع انتخاب شده بودند، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، شرکت پتروشیمی بندر امام، شرکت پتروشیمی بوعلی سینا، شرکت پتروشیمی پارس و شرکت پتروشیمی شهید تندگویان به‌عنوان اعضای حقوقی جدید این باشگاه با رأی سهام‌داران انتخاب شدند و نمایندگان سهام‌داران جدید تا دو هفته آینده اعلام خواهند شد.

پس از انتخاب نمایندگان رسمی شرکت‌های سهامدار باشگاه استقلال، هیئت مدیره باشگاه استقلال ترمیم و تکمیل خواهد شد که پس از آن، مدیرعامل جدید آبی‌ها نیز با رأی اعضای هیئت مدیره معرفی می‌شود.

بدین ترتیب و تا زمان اعلام رسمی نمایندگان اعضای حقوقی هیئت مدیره استقلال، فرشید سمیعی به فعالیت خود در پست سرپرستی مدیرعاملی باشگاه ادامه خواهد داد.

هیوا ظفری نماینده شرکت فرابورس بورس و یوسف رضا سرافراز به‌عنوان نماینده سازمان حساب‌رسی در جلسه مجمع حضور داشتند.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا