ورزشی

اظهارات تیم سپاهان خارج از مقررات، عرف و اخلاق ورزشی بوده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پیرو تداوم انتشار بیانیه‌های باشگاه سپاهان درباره آرا کمیته انضباطی، لازم به ذکر است که فرایند صدرالاشاره مغایر با مقررات و قابل پی گیری از مراجع قضائی فدراسیون فوتبال است.

در بیانیه فدراسیون فوتبال آمده است: علیرغم تاکید ریاست محترم فدارسیون و اطلاعیه کمیته انضباطی مبنی بر اینکه این کمیته مرجع رسیدگی به تخلفات است و باشگاه‌ها حق بیانیه علیه یکدیگر را ندارند و چنانچه به مواردی اعتراض دارند باید از مجاری قانونی ارکان قضائی، مطالبات خود را مطرح کنند، لیکن باشگاه سپاهان در ادامه بیانیه‌های مکرر خود مجدداً در روز چهارشنبه مورخ ۷/۱۹/ ۱۴۰۲ بیانیه‌ای را منتشر کرده و ضمن دخالت در آرا صادره کمیته انضباطی درباره باشگاه‌های دیگر از الفاظ نامناسب در این بیانیه در خصوص آرای صادره توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و گزارش‌ها و دستور العمل های ناظر بر قراردادهای ورزشی که به تصویب هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال رسیده، استفاده کرده است.
بدیهی است این اظهارات خارج از مقررات، عرف و اخلاق ورزشی بوده و به منظور صیانت از ارکان مستقل قضائی قابل پیگرد از مجاری مربوطه خواهد بود.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا