استان ها

استمرار عملیات توسعه و تقویت ارتباطات سیار در شهر چمران ماهشهر

به گزارش خبرنگار باراناخبر: مهندس فلاح مدیر مخابرات منطقه خوزستان اعلام کردند، در ادامه اجرایی شدن عملیات پروژه فاز ۹ توسعه شبکه ارتباطی همراه اول به منظور تقویت ارتباطات سیار برای بهره‌مندی مشترکین از خدمات مطلوب و با کیفیت و افزایش پوشش آنتن دهی و رفع نقاط کور، سایت پرسرعت همراه اول با تکنولوژی از نوع نسل 2، 3 و 4 در شهر چمران ماهشهر نصب و راه اندازی شد.

بر اساس این خبر عملیات نصب و راه‌اندازی این دکل و سایت پرسرعت جدید همراه اول، با پیگیری و تلاش کارشناسان فنی حوزه معاونت سیار مخابرات منطقه خوزستان و پس از مکان یابی، تملک مکان و تأمین بستر زیر ساخت شبکه و تجهیزات فنی با هدف تقویت و پایداری ارتباطات سیار در شهر چمران ماهشهر اجرایی شده است.

با نصب و راه اندازی و وارد مدار شدن این سایت پرسرعت شهری به شبکه گسترده همراه اول، کانال‌های ترافیکی شبکه افزایش یافت که ضمن رفع نقاط کور در محدوده این سایت باعث تقویت شبکه و پایداری ارتباطات سیار شده و مشترکین در شهر چمران ماهشهر از خدمات با کیفیت و مطلوب و تبادل اطلاعات دیتایی با سرعت بالاتر بهره مند شدند.

گفتنی است: پروژه‌های توسعه‌ای ارتباطات مخابراتی از جمله توسعه شبکه همراه و اجرای نهضت جهادی فیبر مخابرات از جمله اقدامات مخابرات منطقه در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان خوزستانی است که این. پروژه‌ها همچنان در حال اجراست.

۴۶

دکمه بازگشت به بالا