بین الملل

آکسیوس: بایدن نظرسنجی‌ها را قبول ندارد

به گزارش باراناخبر به نقل از باراناخبر، نشریه آمریکایی آکسیوس به نقل از منابع آگاه در کاخ سفید گزارش داد «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا و نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ این کشور نظرسنجی‌هایی که عملکرد او را ضعیف‌تر از رقبایش ارزیابی می‌کنند، قبول ندارند.

به گزارش خبرگزاری آکسیوس، بایدن و بسیاری از مشاورانش واقعاً فکر می‌کنند نظرسنجی‌ها نمایانگر واقعیت میدان نیست و نمی‌توان برای پیش‌بینی نتیجه انتخابات امسال ایالات متحده به آن‌ها اتکا کرد.

بااین‌حال، گرچه بایدن سعی دارد به تیم خود اطمینان دهد که عملکردش در انتخابات به‌مراتب بهتر از نتایج نظرسنجی‌ها خواهد بود، اما بااین‌حال او بادقت نظرسنجی‌ها را دنبال و نتایج را بررسی می‌کند.

تازه‌ترین نظرسنجی انجام‌شده درباره انتخابات آمریکا، نظرسنجی مشترک نیویورک‌تایمز، کالج سیه‌نا و روزنامه «فیلادلفیا اینکوایرر» در روز دوشنبه نشان داد که «دونالد ترامپ» در پنج ایالت از ۶ ایالت سرنوشت‌ساز آمریکا محبوبیت بیشتری نسبت به بایدن دارد.

نظرسنجی نیویورک‌تایمز همچنین نشان داد ۱۳ درصد از کسانی که در انتخابات ۲۰۲۰ به بایدن رأی داده بودند، در انتخابات آتی به او رأی نخواهند داد. آن‌ها اعلام کردند سیاست خارجه بایدن و حمایت او از رژیم صهیونیستی در جنگ غزه اصلی‌ترین عامل این تصمیم‌گیری است.

310310

کارگروه خبری مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای فضایی و نجومی جهانی. با دانش در زمینه اخبار فضایی، کشف‌های نجومی و پیشرفت‌های فضانوردی، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای فضایی، اکتشافات نجومی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی جامع از تحولات فضایی و نجومی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا