بین الملل

آلمان: اسراییل پیشنهاد کمک نظامی برلین را رد کرد

به نقل از تایمز آو اسراییل، وزیر دفاع آلمان به دنبال اجرای عملیات غرورآفرین «طوفان الاقصی» از سوی مقاومت فلسطین علیه اشغالگران قدس به «یوآف گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی پیشنهاد ارائه کمک هایی از سوی برلین را ارائه کرد.

بر اساس اعلام این رسانه، «بوریس پیستوریوس» وزیر دفاع آلمان در این ارتباط به خبرنگاران گفت که برلین این پیشنهاد را به وابسته نظامی صهیونیست ها در برلین نیز ارائه کرد؛ اما هر دو تا کنون گفته اند که نیازی به حمایت نظامی یا فنی ندارند.

وزیر دفاع آلمان با بیان اینکه حمایت سیاسی برلین از رژیم کودک‌کُش صهیونیستی غیرقابل انکار است، آمادگی برلین برای ارائه کمک‌ های غیرنظامی به تل‌آویو را نیز اعلام کرد.

حملات هوایی رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه در حالی ادامه دارد که اشغالگران صهیونیست مانند همیشه دست به ارتکاب جنایت نسل کشی زده و با استفاده از بمب‌ های حاوی فسفر در میانه سکوت مجامع بین المللی به جنایات خود در غزه ادامه می‌ دهند.

در همین ارتباط، هم اکنون منابع خبری از به صدا درآمدن آژیر خطر در تل آویو و هدف قرار گرفتن فرودگاه بن گوریون از سوی مقاومت فلسطین خبر دادند. گردان های قسام از هدف قرار گرفتن مجدد فرودگاه بن گوریون خبر داد و اعلام کرد که این در واکنش به هدف قرار دادن غیرنظامیان از سوی اشغالگران است. قسام اعلام کرد که چندین موشک به فرودگاه بن گوریون شلیک کرده است. به دنبال هدف قرار گرفتن این فرودگاه، چندین هواپیما نتوانستند در این فرودگاه فرود آیند.

۳۱۰۳۱۰

کارگروه خبری مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای فضایی و نجومی جهانی. با دانش در زمینه اخبار فضایی، کشف‌های نجومی و پیشرفت‌های فضانوردی، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای فضایی، اکتشافات نجومی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی جامع از تحولات فضایی و نجومی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا